Osignicia - nasze sukcesy

Nasze osignicia

1. Udzia w V Mokotowskim Konkursie Fotograficznym. Sukces odniosa nasza uczennica Daria Baran wyróniona w kategorii do lat 18 – "Mokotów z bliska".

2. "Szkoa Uczca si" . Dnia 25 kwietnia 2008 roku ZSS Nr 99 w Warszawie im. Stefana Starzyskiego w Warszawie jako jedyna szkoa specjalna w Polsce uzyska honorowy tytu Szkoy Uczcej Si .

3. Nasza uczennica Monika Kowalczyk zdobya I miejsce w VI Ogólnopolskim Mityngu Jazdy Konnej Olimpiad Specjalnych.

4. Dwie nagrody specjalne przyznane naszym podopiecznym przez Dyrektora Zamku Królewskiego w Warszawie za udzia w konkursie "Ochrona Dziedzictwa Kulturalnego".

5. Wyrónienie w konkursie plastycznym "wiat wiatem malowany" zorganizowany przez fundacj Lecha Wasy .

6. "Szkoa z klas". 1 padziernika 2004 ZSS nr 99 w Warszawie zdoby honorowy tytu i otrzyma oficjalny certyfikat

7. Karty telefoniczne z rysunkami naszych uczniów zostay nagrodzone na wystawie kart telefonicznych we Wrocawiu.