wito Szkoy 2009, XII Festyn Integracyjny

Jestemy z Wami od 75 lat!!!

19 maja 2009 r. szkoa obchodzia jubileusz 75-lecia istnienia. W swoich progach gocia wielu znamienitych goci: przedstawiciela Biura Edukacji- p. inspektor Ann Fabisiak, zastpc burmistrza dzielnicy Warszawa-Mokotw- p. Krzysztofa Skolimowskiego, p.Dorot Stol z MBFO, doradc metodycznego p. Ew Antoszkiewicz, dyrektorw zaprzyjanionych szk, dawnych nauczycieli, absolwentw i przyjaci. Wszyscy odczuli fal wzruszenia, gdy uczniowie penymi gosami zapiewali hymn szkoy, ktrego sowa odwouj si do wzorcw propagowanych przez patrona szkoy Stefana Starzyskiego. Po czci oficjalnej uczniowie ZSS nr 99 przedstawili wspaniale przygotowany program artystyczny.

Po degustacji jubileuszowego tortu zabawa przeniosa si na tereny zielone przylegajce do szkoy. XII Festyn Integracyjny, jak co roku, by bardzo udany. Przyjechali przedstawiciele zaprzyjanionych przedszkoli, szk i orodkw terapeutycznych. Profesjonalny zesp wodzirejw organizowa zabaw przy muzyce. Wszyscy chtni mogli przystpi do egzaminu na kart rowerow z zachowaniem wszelkich procedur - zdana cz teoretyczna bya podstaw przystpienia do egzaminu sprawdzajcego opanowanie sztuki jazdy na rowerze po wyznaczonym torze. Odpowiednie oficjalne dokumenty zostan dorczone uczniom do koca czerwca 2009r.

Na festynie obecni byli przedstawiciele Policji, Stray Poarnej, Pogotowia Ratunkowego. Uczestnicy obejrzeli pokaz tresury psw policyjnych, zaznajomili si z zabytkowym ju samochodem- wyprodukowan w 1980r Zastaw, obejrzeli wntrza wozw policyjnych i straackich, skakali w dmuchanym zamku, losowali fanty w Loterii z nagrodami. Bya wojskowa grochwka, wata cukrowa, ciasta i napoje. Dania z grilla, saatki, desery, ciastka i lody zapewni Hotel Radisson, ktry sponsoruje szko od wielu lat.

Wicej zdj znajduje si tutaj --> KLIKNIJ